Červen 2013

Další krátké červnové výlety...

23. června 2013 v 22:20 | Martin Pi.z Velešína |  Webovky s cestováním
Dobrý den přeji všem milým návštěvníkům a návštěvnicím,kteří rádi cestují vlakem.A když ne,tak alespoň prstem po mapě dle mého výletování na mých oficiálních stránkáchMrkající.Toho byste právě teď měli znovu využít a jít se tam podívat...https://sites.google.com/site/martinovocestovani13/
Moje nádherné výlety byly tedy 16.6.2013 do Písku a Protivína a 19.6.2013 jsem navštívil malou železniční zastávku Ovesnou u Černého Kříže na Šumavě.Děkuji za spolupráci sousedovi.Martin.
Teď budou probíhat přípravy a aktualizace článku "110 let trati Tábor-Bechyně" která se uskutečnila v sobotu 22.6.2013 a to na tratích 202 a 220.Přeji všem návštěvám dobrou noc.

První jízdy s novými vlaky

20. června 2013 v 23:39 | Martin Pi.z Velešína |  Webovky s cestováním
Říkáte si,že tu stále nejsou čerstvé články.Jak by tu mohli taky být,když probíhá poslední
týden učení ve škole,brr...Zamračený!Jsem rád,že jsem to utáhl na trojky,všechno to znamená.že jsem neměl čas pracovat na článkách.Navíc ke všemu ještě jsem pracoval na těch starých.
Výlety s novými vlaky které naleznete na obrázcích naleznete nahttps://sites.google.com/site/martinovocestovani13/
Tak ahoj a dobrou noc.Mrkající

Už mám také místenku...

16. června 2013 v 22:59 | Martin Pi.z Velešína |  Dodatky k mým oficiálním stránkám.
Ahoj,všechno vlakomeny zdravím a přeji jim hezký den.Přidám se k jedné mé velice oblíbené stránce http://vlackomil.blog.cz/ , kde autor píše o tom jak se pojede 22.6.2013 Pendolinem do Českých Budějovic.Tak aby to nebylo stejné,tak pouze napíšu,že pojedu SC Pendolinem a to na trase Praha-Tábor-Praha.Již se nomohu dočkat,jako ostatníMrkající,takže ostatním šotoušům přeji šťastný výletUsmívající se. Jen připíšu to,že se (ne)plánují od r.2015/2016 na trase,by mohl být tento vlak pravidelnou linkou.Navíc se nyní zúčastním zvlaštních vlaků na trati Tábor-Bechyně.JŘ je na stránkách ČD.Tak a teď tedy ty jízdenky.První je moje z Prahy do Tábora.
Ta druhá jízdenka na této trase bude sousedova....
No a ta třetí je společná na trase zoět,tudíž z Tábora do Prahy.
Všem přeji nádherné jízdy pohodlnými vlaky.Smějící se

Další červnové výlety

13. června 2013 v 20:32 | Martin Pi.z Velešína |  Webovky s cestováním
Zdravím všechny dobordruhy,kteří rádi šotouší a jezdí vlakem,všechny pozdravuji a přeji dobrý den,pro ostatní přeji,aby měli rádí též cestování vlakem jako já...Mrkající!.Zde jsou moje výlety:
  1. Parobrání po úzkokolejce JHMD
  2. Motorovým vozem do Těchoraze
  3. 810.543 spol.GW Train Regio na výlet
  4. Podruhé do Hradce Králové z Trutnova
Děkuji za navštívení mých of-stránek.Přeji přijemné a hlavně teplé léto.

Krátký výlet do Ml.Boleslavi.

13. června 2013 v 20:00 | Martin Pi.z Velešína |  Webovky s cestováním
Ahoj,zde vám dávám odkaz na článek při mých of-stránkách https://sites.google.com/site/martinovocestovani13/vylet-l-18-5-2013.
Všechny zdravim.

Trolejbusy pro Vláčkomila

13. června 2013 v 19:43 | Martin Pi.z Velešína |  Dodatky k mým oficiálním stránkám.
Ahoj,když jsem tenkrát fotil tu páteřní linku 5, tak mě tam překvapili tvoji oblíbení trolíci-na trojce,tak jsem je hned vyšotil.Tady je máš.
Přeji ti VláčkomileS vyplazeným jazykem,a vám všem štastné jízdy s dopravním podnikemSmějící se.Ahoj a ostátní kteří se kochali trolejbusy přeji hezký den.