Srpnové vtipy

16. srpna 2013 v 16:18 | Martin Pi.z Velešína |  Vtipy
Ahoj,
v tomto krásném letním měsíci vám přináším další pěkné vtipy, ovšem jsou Srpnové...Mrkající
  • Chlápek ve vlaku se ptá průvodčího, kdy ten vlak staví v Libni."Pane, tohle je expres, ten v Libni nestaví." "Vy si děláte legraci, ne? Já nutně musím vystoupit v Libni!""Je mi líto, pane, ale tenhle vlak tam nestaví." "Musí přece být nějaká možnost." "No, jedna by byla. Můžu říct strojvedoucímu, aby zpomalil, a já vás podržím nad nástupištěm a dostanu dolů." "To zní šíleně. Bude to fungovat?" "No, stojí to za pokus. "Vlak tedy vjíždí do nádraží, průvodčí drží chlapa za sako ve vzduchu. Chlápek ve vzduchu utíká. Průvodčí ho pomalu spouští níž, až se chlapovy nohy dotknou nástupiště. Kmitají se neuvěřitelnou rychlostí. Průvodčí ho pouští, chlap pomalu ztrácí na rychlosti. Už to není sprint, ale normální svižný běh. Když chlapa míjí konec vlaku, z posledních dveří se někdo vykloní, popadne ho za límec, vtáhne do vlaku a povídá: "Chlape, vy máte ale štěstí, že jsem tu zrovna stál. Tenhle vlak tady totiž vůbec nestaví!"
  • V Košicích na nádraží se ozve z rozhlasu: "Tururu, Tururu, na tretiu kolej prijede za hodinu rychlík z Bratislavy."Dlouho se nic neděje a pak se zase ozve: "Tururu, tururu, tururu, na tretiu kolej prijede za štvrt hodiny rychlík z Bratislavy."Zase se nic neděje a pak se ozve: "Tururu, tururu, za štyri minuty prijede rychlík z Bratislavy."Za čtyři minuty se opravdu přiřítí rychlík na nádraží, narazí na rouru, vykolejí, vagóny jsou po celém nádraží, spousta mrtvých... a z nádražního rozhlasu se ozve: "Vy somári, veď som vám už trikrát povedal, že máte odnésť z kolejí tu ruru!
  • Stařeček vystoupí v Brně z lokálky, která přijela od Vizovic a oddechne si: "Tak, a nejhorší část cesty mám za sebou.""A kam cestujete?" ptali se spolucestující."Do Argentiny!" Mrkající
  • Nádraží v Ostravě, přijíždí Pendolino, cestující jásá: "Noviny toho nadělají a ono přijelo přesně na minutu!" Strojvedoucí suše podotkne: "Nechci vám kazit radost, ale my jsme z Prahy vyjeli už předevčírem!"
  • Cestující nemůže najít ve vlaku svoje kupé. Ptá se průvodčího, ale neví číslo, a pak si vzpomene: "Z okna jsem viděl na rybník!"
  • Ptá se paní železničáře: "Kdy pojede vlak na Písek?""Jo, pani, to nikdo neví. Zatím tady jezdí všechny motoráky na naftu."
A na závěr nějaký vtip z mého krásného kraje...

Hlášení nádražního rozhlasu: "Na trati směr Lipno je výluka. Cestující si ve stanici Loučovice přesednou na náhradní autobus, který odjíždí směrem Lipno přesně v 10 hodin. Bude-li autobus plný, připojíme k němu navíc vlečný vůz!"Pan Kalinko běží na informace: "A v kolik odjíždí ten vlečný vůz?" Usmívající se- pokračování během tohoto měsíce "Září" -
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Který z nových luxus vlaků máte nejradší?

Regiopanter 37% (34)
Regioshark 5.4% (5)
Pendolino 2.2% (2)
Leo Express 2.2% (2)
Regioshuttle 5.4% (5)
Regionoha 6.5% (6)
Mám radší starší(např.809,810) 35.9% (33)
Vlakem nejezdím... 4.3% (4)
Nezajímá mě to 1.1% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama