Prosinec 2013

Vtipy: Listopad

1. prosince 2013 v 14:38 | Martin Pi.z Velešína |  Vtipy
 • Jeden chlápek jel z Paříže do Mannheimu vlakem. Když nastoupil do vlaku, hned šel za průvodčím a povídá: "Prosím vás, mohl byste pro mě udělat jednu službu? Víte, jedu do Mannheimu, ale jsem hrozně unavený a určité usnu. Takže mě prosím vzbuďte, protože tam musím být včas, mám důležité jednání. Ale musím vás ještě upozornit, že když mě někdo probudí, bývám hrozně nevrlý, protivný a surový... ale nenechte se odradit a prostě mě vysaďte. Tady máte sto franků jako odměnu." Průvodčí si vzal peníze a řekl, že se o to postará, takže chlápek šel spát do svého kupé ... a když se probudil, zjistil, že je ve Frankfurtu. Vyběhl z vlaku, popadl průvodčího za límec a začal mu nadávat na celý perón: "Člověče pitomá, já vám dal sto franků, abyste mě vysadil v Mannheimu a vy se na to vykašlete! Já vás snad přetrhnu!" Dva chlápci, kteří scénu zvědavě pozorovali z vlaku, se začali usmívat a jeden říká: "Teda, tenhle chlápek je fakt pěkně vytočenej!" A druhý povídá: "Jo, skoro stejně jako ten, co ho násilím vysadili v Mannheimu."
 • Na nádraží vypravují večerní rychlík. Průvodčí zavírají dveře. V jednich stojí děda s fajfkou v puse.
  "Pozor dědo!" zakřičí průvodčí a třískne dveřmi. Ty se však vzápětí otevřou. Bouchne znova, ale dveře ne a ne se zavřít. To už průvodčího naštve a třískne dveřmi z celé síly. Nic! Dveře jsou otevřené. To už dědovi nedá a říká: "Nadarmo se synku snažíš, já mám totiž ve dveřích prsty!"
 • Rozčiluje se cestující na železniční stanici: "Pane průvodčí, dočkám se vůbec toho vlaku?" "Proč ne? Vždy? jste ještě mladý."
 • Stojí dva chlapi u závor a dívají se na projíždějící rychlík.
  "Ta lokomotiva to ale kalí, co?" poznamená první.
  "Však ty vagóny mají taky pěknou rychlost!" dodá druhý.
 • V Praze na Hlavním nádraží: "Slečno prosil bych jednu jízdenku." "A kam jí chcete?" "No, do ruky přece!"
 • "Pane, ten kufr moc vyčnívá. Co kdyby mi spadl na hlavu?" stěžuje si spolucestující ve vlaku.
  "Nebojte se, jsou v něm nerosty a ty se hned tak nerozbijí!"
 • Úžasný Přeji vám hezké slunné dny
Připomínám, že mi na počítači došlo k mimořádnsosti, kterou jsem odstranil a v nejblížších dnech budu dále pracovat na aktualizacích,předpokládám že všechny články vyjdou tak pod stromeček letošního 24.prosince,tímto se omlouvám,proto sledujte: http://mufnovinky.blog.cz/1310/podzimni-aktualizace,nashledanou.